
Πορτατίφ (Φ13x27) A-S Noly Peach 210390A
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση πορτατίφ της εταιρείας Heronia σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει μεταλλικό κορμό και πλαστική βάση. Μπορείτε να τη συνδυάσετε με οποιοδήποτε καπέλο φωτιστικού για ντουί Ε27. Διαθέτει μαύρο καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Κύριο υλικό | Μέταλο, Πλαστικό |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, γυαλί, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, ξύλο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα