
Πορτατίφ Heronia SP-150 09-0094 White
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Το καπέλο είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα με γυαλί σε μελί απόχρωση. Ο σκελετός είναι μεταλλικός επενδυμένος με σχοινί. Η βάση είναι πλαστική και διαθέτει καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Κύριο υλικό | Γυαλί, Πλαστικό |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Λευκό |
| Material | Πλαστικό,Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα



LED
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, μέταλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα







19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα