
Πορτατίφ Heronia SP-150 09-0094 White
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Το καπέλο είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε μπρονζέ απόχρωση και γυαλί σε μελί απόχρωση. Ο σκελετός είναι μεταλλικός επενδυμένος με σχοινί. Η βάση είναι πλαστική και διαθέτει καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Κύριο υλικό | Γυαλί, Πλαστικό |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ξύλο


LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Με διακόπτη
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα

LED, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, με διακόπτη, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα



LED, για το γραφείο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα





Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα