
Πορτατίφ Heronia Halka 34-0254 Black
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε μπρονζέ απόχρωση. Η βάση είναι πλαστική και διαθέτει καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα