
Γωνιακός καναπές Signes Grimalt Φούσκα
Χωρίς πόδια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 30×50×50 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πουφ από την εταιρεία Guy Laroche. Το εξωτερικό είναι κατασκευασμένο από 100% γιούτα σε φυσικό-κοραλί χρώμα ενώ η εσωτερική γέμιση είναι πολυεστερικά μπαλάκια. Τοποθετήστε πουφ στο σαλόνι σας για να δημιουργήσετε έξτρα καθίσματα για τους καλεσμένους σας.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Υψος: | 30 εκ |
| Υποποδια - σκαμπό | Ναί |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |

Χωρίς πόδια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
7×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
7×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×76×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×38×38 εκ
Σε απόθεμα
40×38×38 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, χωρίς πόδια, πλεκτό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
7×76×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×76×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×76×38 εκ, μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
34×28 εκ, με πόδια, στρογγυλό
Σε απόθεμα


Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό

Υποποδια - Σκαμπό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
31×31×6 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
