
Σκαμπό (Φ39x40) A-S Amea Taupe 202265C
40×38×38 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×38×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκαμπό με μίνιμαλ ύφος που θα προσφέρει ένα έξτρα κάθισμα στο χώρο σας. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από ξύλο πεύκου και μοριοσανίδα_Ε1 ενώ η επένδυση είναι 100% polyester σε λευκό χρώμα. Η γέμιση είναι από αφρό πολυουρεθάνης για να κάθεστε πιο άνετα. Ιδανικό σκαμπό που θα ταιριάξει σε κάθε σπίτι. Με πιστοποίηση Oekotex.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Υψος: | 40 εκ |
| Width | 38 cm |
|---|---|
| Depth | 38 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×38×38 εκ
Σε απόθεμα
38×76×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό

38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
30×50×50 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×80×40 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό

38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ρουστίκ

38×76×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
39×38×38 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με πόδια

Πλαστικό


Με πόδια

Με πόδια

Με πόδια

38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
