
Δοχείο Για Καφέ 500gr Με Αεροστεγές Κλείσιμο (11x11x19.5) F-V Signature 213467
Για καφέ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό δοχείο τροφίμων για την κουζίνα σας με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό, κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα, σε λευκό χρώμα με γκρι λεπτομέρειες. Έχει καπάκι από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα που κλείνει αεροστεγώς, καθώς διαθέτει δακτύλιο σιλικόνης, για να παραμένουν τα τρόφιμα φρέσκα. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα τρόφιμά σας και να διατηρήσετε οργανωμένη την κουζίνα και τα ντουλάπια σας. Χωρητικότητα 1000ml. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
| Χωρητικότητα | 500-1000μλ |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.228 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για καφέ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για τρόφιμα, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, μέταλο, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί, πάνω απο 1000μλ

Μοντέρνο, για τρόφιμα, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για καφέ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τσάι, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, μέχρι 500μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, στρογγυλό

Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα