
Δοχεία Αποθήκευσης 500ml (Σετ 12τμχ) A-G 430KSV8931
Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό δοχείο τροφίμων για την κουζίνα σας με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό, κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα, σε λευκό χρώμα με βεραμάν λεπτομέρειες. Έχει καπάκι από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα τρόφιμά σας και να διατηρήσετε οργανωμένη την κουζίνα και τα ντουλάπια σας. Χωρητικότητα 1000ml. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
| Χωρητικότητα | 500-1000μλ |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.241 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Βεραμάν |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, 500-1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα