
Φαγητοδοχεία (Σετ 5τμχ) A-G 639OKK1107
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο κουζίνας με έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα με μπλε σχέδιο. Διαθέτει καπάκι από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα τρόφιμά σας και να διατηρήσετε οργανωμένη την κουζίνα και τα ντουλάπια σας. Χωρητικότητα 900ml. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.672 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα

Πλαστικό, γυαλί, 500-1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα