
Κουτί Αποθήκευσης (18x15.5x23) Z-L 19243
Με καπάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης με καπάκι και σχέδιο πλυντηρίου ρούχων. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε ανθρακί χρώμα. Το καπάκι έχει λαβή για εύκολο άνοιγμα και διαθέτει παραθυράκι για να βλέπεται στο εσωτερικού του. Είναι ιδανικό για να αποθηκεύσετε ταμπλέτες πλυντηρίου και σκόνη πλυντηρίου ρούχων ή πιάτων.
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 18 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.432 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με καπάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×40×30 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα




Σετ


1×77×12 εκ
Σε απόθεμα
25×37×27 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη




Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα

15×28×24 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

23×34×33 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα