
Κουτί Αποθήκευσης (18x15.5x14) Z-L 19242
Με καπάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×31×31 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης σε σετ 6 τεμαχίων με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένα εξωτερικά από μαύρο συνθετικό ύφασμα non woven που αναπνέει και εσωτερικά από χαρτόνι για να κρατάνε το σχήμα τους. Η μπροστινή μεριά είναι σκούρο καφέ με εφέ ξύλου (Chestnut Brown). Μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ράφια. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα αντικείμενά σας, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας. Όταν δεν χρησιμοποιούνται, μπορούν να διπλωθούν και να αποθηκευτούν για εξοικονόμηση χώρου. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά κουτί: 3kg.
| Πλάτος: | 31 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 31 εκ |
| Υψος: | 10 εκ |
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Ιδιότητες | Στοιβαζόμενο |
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Χαρτί |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 31 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 3.38 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Songmics |

Με καπάκι
Σε απόθεμα
10×31×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
9×41×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα


11×26×18 εκ, λευκά είδη, χαρτί
Σε απόθεμα
Με καπάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
10×31×31 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
11×30×30 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
32×36×35 εκ, στοιβαζόμενο, πλαστικό
Σε απόθεμα
40×37×14 εκ, χωρίς καπάκι, χαρτί
Σε απόθεμα

33×33×14 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
1×31×31 εκ
Σε απόθεμα
32×36×35 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
46×24×4 εκ, χωρίς καπάκι, ρατάν
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
32×30×17 εκ
Σε απόθεμα

50×40×30 εκ, με καπάκι, λευκά είδη

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα