
Αναμνηστική Κορνίζα Με Αποτύπωμα Μωρού (29x19) Pearhead Grey PH-P63005
5×30 εκ, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κάδρο τοίχου με vintage σχέδιο σε εκρού αποχρώσεις. Το κάδρο είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_E1 σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει γάντζο για να κρεμιέται. Ιδανικό κάδρο που θα χαρίσει μοναδικό χαρακτήρα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 42 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 42 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

5×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
2×2 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
23×41 εκ, σετ
Σε απόθεμα


18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×14 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×13 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Σετ

23×34 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

23×41 εκ, σετ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα