
Καθρέφτης Τοίχου/Κοσμηματοθήκη (37x10x67) Songmics JBC51W
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 44×164 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιδαπέδιος ολόσωμος καθρέφτης σε λευκό χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από ξύλο έλατου κια η πλάτη από ξύλο MDF. Διαθέτει πόδι στήριξης για σταθερότητα και ανθεκτικότητα. Ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χολ, το γραφείο, ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος.
| Πλάτος: | 164 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 44 εκ |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
|---|---|
| Τύπος | Ανεξάρτητα |
| Πλαίσιο | Με πλαίσιο |
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 164 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 44 cm |
| Total weight | 7.5 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
3×140 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×85 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
115×43 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×84 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
55×55 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
1×76 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
79×55 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
7×56 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
3×82 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×54 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

8×102 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
121×44 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
57×53 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×51 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
34×20 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
66×113 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

63×65 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
2×54 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα