
Μαξιλαροθήκη διακοσμητική Art 8555 40x40 Μπεζ Beauty Home
40×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη με εκρού φόντο και πολύχρωμο μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Ύφασμα στόφα με σύνθεση από 50% βαμβάκι και 50% polyester. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

40×40 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα



50×70 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

40×40 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα


45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι, σατέν


45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα