
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Palpito Voilage Jaune/Anthracite 1626770
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 26×41 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε λευκό-πετρόλ χρώμα και μοντέρνο σχέδιο με λεπτομέρειες σε μπεζ αποχρώσεις. Το ύφασμα είναι 100% polyester, χαμηλής σκίασης. Στο επάνω μέρος έχει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 26 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 41 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.37 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Πετρόλ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Voile, σε ραβδί
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Δωματίου

40×27 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, δωματίου

Δωματίου

Δωματίου

Δωματίου

42×26 εκ
Σε απόθεμα
40×25 εκ
Σε απόθεμα
Δωματίου

41×28 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
Δωματίου

38×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
27×26 εκ, voile, σε ράγα
Σε απόθεμα
Δωματίου

Δωματίου

43×26 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
Δωματίου, ανατολίτικο


37×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, δωματίου

42×26 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα