
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς S-F Taman Blanc R6B679001VL
40×35 εκ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε λευκό-πετρόλ χρώμα και μοντέρνο σχέδιο με λεπτομέρειες σε μπεζ αποχρώσεις. Το ύφασμα είναι 100% πολυεστερικό με υψηλή σκίαση. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.68 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Πετρόλ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×35 εκ
Σε απόθεμα
40×35 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

26×42 εκ
Σε απόθεμα

41×28 εκ
Σε απόθεμα

3×25 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
39×27 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
26×2 εκ
Σε απόθεμα

26×40 εκ
Σε απόθεμα


27×2 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
43×26 εκ
Σε απόθεμα



43×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
2×28 εκ
Σε απόθεμα
41×28 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα



41×28 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα