
Φωτιστικό Δαπέδου Χρυσό FAZE 32x32x130
Σκανδιναβικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό δαπέδου με μοντέρνο σχεδιασμό, της εταιρείας Viokef. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και μπεζ ξύλο. Διαθέτει μαύρο υφασμάτινο καπέλο και καλώδιο για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται). *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 166 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ξύλινο,Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Σκανδιναβικό

Κρύσταλλο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, ξύλο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο

LED

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο


Με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα