
30224 Κουβέρτα Κούνιας 110x140 - Chip
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 23×17 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλεκτή κουβέρτα για την αγκαλιά ή το λίκνο από την εταιρεία Mamas & Papas σε γκρι χρώμα με ελέφαντες στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βιολογικό βαμβάκι. Ιδανική για να καλύψετε το μωρό σας κατά τους ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 17 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 23 cm, 23 cm, 23 cm, 23 cm |
| Depth | 17 cm, 17 cm, 17 cm, 17 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Mamas & Papas |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
28×24 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
28×24 εκ
Σε απόθεμα


75×100 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
100×150 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα



40×30 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×150 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
75×100 εκ
Σε απόθεμα
40×30 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα