
Mexen Ella φωτιζόμενος καθρέφτης μπάνιου με καλλυντικό καθρεφτάκι,
100×100 εκ, τετράγωνη, διάμετρος
Διαστάσεις 49×48 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλός καθρέφτης τοίχου με μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο MDF_E1 σε ασημί χρώμα. Διαθέτει φωτισμό Led ο οποίος ανάβει με διακόπτη αφής ON/OFF. Λειτουργεί με 3 μπαταρίες LR6/AA - 1,5V (δεν συμπεριλαμβάνονται). Ιδανικός καθρέφτης για το μπάνιο σας.
| Πλάτος: | 48 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 49 εκ |
| Width | 48 cm |
|---|---|
| Depth | 7 cm |
| Height | 49 cm |
| Total weight | 2.35 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

100×100 εκ, τετράγωνη, διάμετρος



⌀ 80 εκ, στρογγυλή
Σε απόθεμα

80×80 εκ, στρογγυλή, διάμετρος







65×50 εκ, ορθογώνια, διάμετρος
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

70×70 εκ, στρογγυλή, διάμετρος




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα