
Κουρτίνα με Τρέσα 140x270 Άμαζον Viopros
Voile, σε ράγα, ίσιος
προς αποστολή σε 5 ημέρεςΔιαστάσεις 27×3 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα χαμηλής σκίασης σε γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο, κατάλληλη για όλους τους χώρους του σπιτιού. Το ύφασμα είναι από 100% polyester. Στο επάνω μέρος διαθέτει 8 τρουκς διαμέτρου 4cm κρεμάσματος για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει να περάσει στον χώρο πολύ φως. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμηση του.
| Πλάτος: | 27 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 3 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.39 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Voile, σε ράγα, ίσιος
προς αποστολή σε 5 ημέρες
26×42 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

Voile, σε ράγα, ίσιος
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Voile, σε ράγα
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, voile, ίσιος


45×26 εκ
Σε απόθεμα


45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Voile, σε ράγα, ίσιος
προς αποστολή σε 5 ημέρες
26×36 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Voile, σε ράγα, ίσιος
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Voile, σε ράγα, ίσιος
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Voile, σε ράγα, ίσιος
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Voile, σε ράγα, ίσιος
προς αποστολή σε 5 ημέρες
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Voile, σε ράγα, ίσιος
προς αποστολή σε 5 ημέρες
41×27 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα