
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς A-S Lily White 156044Z
41×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα με μοντέρνο σχέδιο σε 4 χρώματα από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester με υφή λινού και έχει τρουκς διαμέτρου 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Depth | 26 cm, 26 cm, 26 cm, 26 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

41×27 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, δωματίου

26×36 εκ, μοντέρνο, κουζίνας
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, voile, δωματίου

Μοντέρνο, δωματίου


Μοντέρνο, δωματίου


Μοντέρνο, δωματίου

Μοντέρνο, δωματίου
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Μοντέρνο, δωματίου
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

26×36 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, δωματίου


Μοντέρνο, voile, δωματίου
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν


Μοντέρνο, δωματίου
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, voile, δωματίου
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


45×26 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο


Μοντέρνο, δωματίου
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα