
Μπουκάλι Νερού 1lt Homely 01-36676
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπουκάλι με πώμα από φελλό, σε διάφανο μπεζ χρώμα και ραβδωτές λεπτομέρειες της εταιρείας Espiel. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα. Χωρητικότητας 1lt.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.57 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα



Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα



Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα





Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα




Γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα