
Διακοσμητική Φιγούρα Μαιμού (9x6x15.6) Espiel GOR108K4
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 5,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γυάλινο μπουκάλι ιδανικό για καθημερινή χρήση. Είναι διάφανο με μοντέρνο σχέδιο σε πολύχρωμες αποχρώσεις. Διαθέτει αεροστεγές καπάκι που διατηρεί το περιεχόμενο φρέσκο και προστατευμένο. Κατάλληλο για να σερβίρετε νερό, χυμούς ή αρωματισμένα ροφήματα, αποτελεί μία πρακτική επιλογή για το τραπέζι ή την κουζίνα. Χωρητικότητα: 1lt.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.58 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα