
Μπουφές (160x35x80) A-G Luxe 618BLY1177 Walnut/Black
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 5,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γυάλινο μπουκάλι ιδανικό για καθημερινή χρήση. Είναι διάφανο με μοντέρνο σχέδιο σε γαλάζιο-βεραμάν χρώμα. Διαθέτει αεροστεγές καπάκι που διατηρεί το περιεχόμενο φρέσκο και προστατευμένο. Κατάλληλο για να σερβίρετε νερό, χυμούς ή αρωματισμένα ροφήματα, αποτελεί μία πρακτική επιλογή για το τραπέζι ή την κουζίνα. Χωρητικότητα: 1lt.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.58 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα