
Κρεμάστρα Πόρτας 5 Θέσεων (40x2x29.8) F-V Natureo White 174732A
2×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 12×24 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρα τοίχου από την εταιρεία Espiel. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF σε μαύρο χρώμα με 2 μεταλλικά κρεμαστράκια. Μπορείτε να την τοποθετήσετε σε έναν κενό τοίχο για να κρεμάτε τα πανωφόρια ή για να διακοσμήσετε τον χώρο σας.
| Πλάτος: | 24 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 12 εκ |
| Τύπος | Επιτοίχια |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο, Μέταλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 24 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Espiel |

2×40 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
2×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
14×64 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
3×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
96×39 εκ
Σε απόθεμα

40×20 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
42×65 εκ, μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
6×105 εκ
Σε απόθεμα
10×128 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
176×37 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

171×37 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά
Σε απόθεμα

Ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα