
Κρεμάστρα Τοίχου 6 Θέσεων (58x7x8) F-V Hooks Black 173694
7×58 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρα τοίχου της εταιρείας Espiel. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF σε μαύρο χρώμα με 3 μεταλλικά κρεμαστράκια. Μπορείτε να την τοποθετήσετε σε έναν κενό τοίχο για να κρεμάτε τα πανωφόρια ή για να διακοσμήσετε τον χώρο σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.95 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Espiel |

7×58 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
2×40 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



1×10 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο



Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ξύλο


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα