
93,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Soulworks με vintage σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα με γκρι λεπτομέρειες. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ανθοδοχείο ή ως διακοσμητικό στοιχείο.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Γκρι |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Soulworks |


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Στρογγυλό
Σε απόθεμα


Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα




Κεραμικό




Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα







Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα