
Διακοσμητικό Πιάτο Τοίχου Φ40 Mod 67616
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό πιάτο τοίχου με μοντέρνο σχέδιο από την εταιρία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα με λευκές λεπτομέρειες. Μπορείτε ακόμη να το τοποθετήσετε επάνω στο τραπεζάκι σαλονιού ή την τραπεζαρία σαν διακοσμητική πιατέλα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 52 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Λευκό |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα







Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ανατολίτικο






Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, 4, πορσελάνη




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα