
Πιάτο Φρούτου (Φ19) S-D Lunis Black 160559A
Πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαθύ πιάτο φαγητού σε λευκό χρώμα και μαύρο ριγέ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Ποικιλία | Βαθύ |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 22 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.23 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα



Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, 4, πορσελάνη


Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 4

Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Σετ, 4, πορσελάνη


Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα








Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα