
6,7 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φαγητού σε λευκό χρώμα και κόκκινο ριγέ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.75 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |





Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, βαθύ, στρογγυλό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, διάμετρος, διακοσμητικό
Σε απόθεμα




Στρογγυλό, διάμετρος, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο


Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
