
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ26x16) Mod 61184
Λυγαριά
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε εκρού και μπλε σκούρο χρώμα. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό για την κουζίνα, το μπάνιο ή την τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό | Λυγαριά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 24 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Λυγαριά
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Τετράγωνο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα



Στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διάμετρος
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Τετράγωνο, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα