
Βρεφική Μαξιλαροθήκη (35x45) Dimcol Zoo 557
23×8 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη φάκελος σε εκρού φόντο, με γκρι λεπτομέρειες και σχέδιο ζωάκια της εταιρείας Dimcol. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που προσφέρει απαλότητα για να τυλίξει το μωρό σας με ασφάλεια. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Width | 22 cm |
|---|---|
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

23×8 εκ
Σε απόθεμα



50×70 εκ
Σε απόθεμα

23×8 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα



23×8 εκ
Σε απόθεμα



23×8 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα

23×8 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα