
Βρεφική Μαξιλαροθήκη (35x45) Dimcol Honey Bee 545 White-Yellow
23×8 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη φάκελος σε λευκό φόντο, με πολύχρωμες λεπτομέρειες και σχέδιο λιονταράκι της εταιρίας Dimcol. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι που την καθιστά ανθεκτική και απαλή. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. ** Συσκευασία polybag.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Width | 22 cm |
|---|---|
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Κίτρινο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

23×8 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα



23×8 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα



22×15 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα



23×8 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα





Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα