
Μαξιλαροθήκη (50x70) Dimcol 545 Honey Bee White-Yellow
50×70 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 23×8 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφική μαξιλαροθήκη φάκελος σε λευκό φόντο, με κίτρινες λεπτομέρειες και σχέδιο μελισσούλες από την εταιρία Dimcol. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που την καθιστά απαλή και ανθεκτική. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Συσκευασία polybag.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 8 εκ |
| Width | 23 cm |
|---|---|
| Depth | 8 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Κίτρινο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

50×70 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα




23×8 εκ
Σε απόθεμα

23×8 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα



23×8 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



23×8 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα