
Τουρτιέρα/Πλατώ (25x25) Espiel FAV242
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τουρτιέρα από την εταιρεία Espiel σε μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μάρμαρο και έχει πόδι κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας. Ιδανική για να τοποθετήσετε την τούρτα ή τα γλυκά σας σε οποιαδήποτε εορταστική ή και καθημερινή περίσταση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μαρμάρινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα








Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
