
Δίσκος Σερβιρίσματος (47x37x2) Tria By Espiel LTB3646K14-1
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος σερβιρίσματος από την εταιρεία Tria By Espiel σε μπλε χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένος από πλαστικό υλικό PVC. Προσφέρετε στους καλεσμένους σας τον καφέ ή το ποτό τους και εντυπωσιάστε τους.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 46 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Tria |

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο




Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα





Ξύλο
Σε απόθεμα


Σκανδιναβική


Δίσκοι, μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πιατέλες, ξύλο, στρογγυλή
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα