
855,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel σε τερακότα χρώμα με λευκές λεπτομέρειες και σχήμα προτομή Βούδα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να διακοσμήσει την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία, το γραφείο ή όπου αλλού σας ταιριάζει!
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 16 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |












Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα











Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα