
Διακοσμητική Φιγούρα Ελέφαντας (16x8x21) Kersten KAL-2029
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel σε εκρού χρώμα και σχήμα φράουλας. Είναι κατασκευασμένο από δολομίτη που είναι κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να διακοσμήσει την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία, το γραφείο ή όπου αλλού σας ταιριάζει!
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο





Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο

Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Πορσελάνη, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα