
Διακοσμητικά Βιβλία/Κουτιά (Σετ 3τμχ) Estheti 752-17014
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×34×34 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης σε σετ 6 τεμαχίων με μίνιμαλ σχεδιασμό από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένα εξωτερικά από μαύρο συνθετικό ύφασμα non woven που αναπνέει και εσωτερικά από χαρτόνι για να κρατάνε το σχήμα τους. Μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ράφια. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα αντικείμενά σας, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας. Όταν δεν χρησιμοποιούνται, μπορούν να διπλωθούν και να αποθηκευτούν για εξοικονόμηση χώρου. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά κουτί: 5kg.
| Πλάτος: | 34 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 34 εκ |
| Υψος: | 10 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 34 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 3.6 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Songmics |

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
32×30×17 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο

9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
9×41×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα

10×31×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα
40×37×14 εκ, χωρίς καπάκι, χαρτί
Σε απόθεμα

Πλαστικό

Σετ
Σε απόθεμα
32×36×35 εκ, στοιβαζόμενο, πλαστικό
Σε απόθεμα


33×33×15 εκ
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο

8×40×27 εκ, χωρίς καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
33×33×14 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο

75×150×75 εκ, χωρίς καπάκι, σετ


9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×31×31 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
Σετ, λευκά είδη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα