
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Ikaris 1627438
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε λευκό-μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Το ύφασμα είναι 100% πολυεστερικό χαμηλής σκίασης. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Ταιριάζει σε όλους τους χώρους του σπιτιού, ολοκληρώνοντας μία διακόσμηση βασισμένη σε μαύρο και λευκό χρώμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.422 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Πόρτας, βαμβάκι, πολυεστέρας
προς αποστολή σε 5 ημέρες
27×5 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×28 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


45×26 εκ
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λινό, ανατολίτικο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα