
Βάζα / caches pots Broste Copenhagen KAI
Άτυπο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο σε ροζ χρώμα με ανάγλυφες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από δολομίτη, που είναι κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να διακοσμήσετε οποιονδήποτε χώρο και να δώσετε μοντέρνο ύφος.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 0.65 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Άτυπο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα








Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα