
88 €
Βάζο Cody - Κεραμικό Κεχριμπάρι Ø24 x H27,5 cm Urban Nature Culture Amsterdam
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο διακόσμησης με μοντέρνο ύφος στο χρώμα της τερακότας και λευκή λεπτομέρεια. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό βάζο για να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι σαλονιού.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό



Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα