
44,4 €
Διακοσμητικά Βιβλία/Κουτιά (Σετ 3τμχ) Estheti 752-17013
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ καλάθια αποθήκευσης σε 2 μεγέθη από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένα από bamboo σε χακί απόχρωση. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι ή σε ένα συρτάρι. Ιδανικά για να έχετε πάντα οργανωμένα τα αντικείμενά σας. Συνδυάστε τα με τα προϊόντα της ίδιας σειράς.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Χρώμα | Χακί |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
33×16×2 εκ
Σε απόθεμα
3×31×15 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
37×33×2 εκ
Σε απόθεμα
14×24×16 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

14×32×22 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


39×19×3 εκ
Σε απόθεμα

31×31×31 εκ
Σε απόθεμα

31×31×31 εκ
Σε απόθεμα


Σετ

53×24×3 εκ
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα


33×33×14 εκ
Σε απόθεμα

34×31×2 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα