
Σετ 2 θήκες αποθήκευσης, Tigris
Σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 3×25×7 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Θήκη φύλαξης από την εταιρεία Homely σε γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι ιδανική για ρούχα, αξεσουάρ, κουβέρτες, κλπ, και κάνει την αλλαγή χειμωνιάτικων-καλοκαιρινών γρήγορη και κυρίως οργανωμένη. Είναι κατασκευασμένη από polyester και στην πάνω μεριά έχει ανθεκτικό φερμουάρ. Διαθέτει ενισχυμένα λουριά για μεγάλη αντοχή και προσφέρει προστασία από σκόρο, σκόνη και υγρασία.
| Πλάτος: | 25 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 7 εκ |
| Υψος: | 3 εκ |
| Width | 25 cm |
|---|---|
| Depth | 7 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.14 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Homely |

Σετ
Σε απόθεμα




15×28×24 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


37×33×2 εκ
Σε απόθεμα
1×77×12 εκ
Σε απόθεμα

29×28×21 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ

32×30×17 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο


Με καπάκι, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×40×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
5×60×20 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Σετ, ξύλο








Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα