
Παιδική Βιβλιοθήκη (63.6x30x63.6) A-S Mix'n Modul Pink 214404A
70×35×8 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 34×69×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βιβλιοθήκη με 6 θέσεις, ιδανική για το βρεφικό και παιδικό δωμάτιο. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε λευκό χρώμα με σχέδιο αρκουδάκι. Ιδανικό έπιπλο για να τοποθετήσετε μικροαντικείμενα, παραμύθια, λούτρινα και ότι άλλο θέλετε να κρατήσετε οργανωμένο. Τα κουτιά αποθήκευσης δεν περιέχονται. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 69 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Υψος: | 34 εκ |
| Παιδικά φωτιστικά νυχτός | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 69 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 11.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

70×35×8 εκ
Σε απόθεμα
95×32×30 εκ, ίσιος, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ξύλο


13×78×21 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

9×85×9 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πεύκο, ξύλο

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο

9×85×34 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο


Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

13×79×35 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
32×60×25 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
70×35×8 εκ
Σε απόθεμα
42×43×21 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα