
Επιτραπέζια φωτιστικά Signes Grimalt Λάμπα Αλατιού
Με διακόπτη
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Eurolamp σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από ψάθα rattan σε γκρι απόχρωση και έχει μεταλλικό σκελετό. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα Led έως 10W (δεν συμπεριλαμβάνονται). Τάση: 220Volt. Εγγύηση 2 χρόνια.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Eurolamp |

Με διακόπτη
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, βιομηχανικό, γυαλί
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο


LED, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα



LED
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, γυαλί

LED, πλαστικό
Σε απόθεμα





Γυαλί
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα