
14 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλινη κουδουνίστρα από την εταιρεία Kiokids σε πορτοκαλί χρώμα και σχήμα χταπόδι. Είναι ξύλινη κατασκευασμένη από ξύλο οξιάς και βαμμένη με μπογιά που έχει σαν βάση το νερό. Κουνώντας την βγάζει ήχο που μοιάζει με μάρκα. Τα σχήμα είναι ιδανικό για το χέρι του παιδιού σας. Συνιστάται για ηλικίες 18 μηνών και άνω.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 5 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Kiokids |




Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα








Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα














Πλαστικό, διάμετρος, διαδραστίκα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα