
Χαλί Καλοκαιρινό (200x285) Royal Carpet Sand 1786W
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο καλοκαιρινό χαλί 80x150 από την συλλογή Capri της εταιρείας New Plan. Σε μπεζ αποχρώσεις με γεωμετρικό σχέδιο και μοντέρνο ύφος. Πρόκειται για ψάθα κατασκευασμένη από ανθεκτικά νήματα με σύνθεση 77% πολυπροπυλένιο και 23% polyester, η οποία εξασφαλίζει το εφέ αληθινής ψάθας με τα πλεονεκτήματα της συνθετικής. Tο βάρος του χαλιού είναι 950gsm, ενώ η πυκνότητά του ανέρχεται στους 80.000 κόμπους/τ.μ. Ταιριάζει σε όλους τους χώρους του σπιτιού, αναβαθμίζοντας την αισθητική του. Κατάλληλο για όλες τις εποχές του χρόνου, θα δώσει μια μοντέρνα πινελιά στον χώρο. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της σειράς Capri είναι οικολογικά και υποαλλεργικά.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 80 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Πολυπροπυλένιο - Polyester |
| Κατασκευαστής | New Plan |

200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


67×10 εκ
Σε απόθεμα
60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα


80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

80×10 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

130×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×20 εκ, ⌀ 120 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, ⌀ 200 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
