
Ράφια Τοίχου (Σετ 3τμχ) Songmics LWS66WV2
20×67×23 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 9×25×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κύβοι ράφια τοίχου σετ 3 τεμάχια από MDF υλικό σε μαύρο χρώμα. Τοποθετήστε τα σε έναν κενό τοίχο για να δημιουργήσετε μια μοντέρνα σύνθεση. *Οι βίδες στερέωσης δεν περιλαμβάνονται.*
| Πλάτος: | 25 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Υψος: | 9 εκ |
| Width | 25 cm |
|---|---|
| Depth | 25 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.95 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

20×67×23 εκ
Σε απόθεμα
6×67×16 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×67×17 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

9×11×84 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ματ, βιομηχανικό


10×24×67 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×26×26 εκ, μοντέρνο, γωνιακό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
8×43×15 εκ, μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ματ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
10×90×10 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×70×70 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×28×26 εκ, μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
12×62×17 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

57×57×29 εκ, μοντέρνο, άτυπο
Σε απόθεμα
10×40×103 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα