
Ράφια Τοίχου (Σετ 3τμχ) F-V Black 138956A
9×25×25 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 12×30×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κύβοι ράφια τοίχου σετ 3 τεμάχια από MDF υλικό σε μαύρο χρώμα. Τοποθετήστε τα σε έναν κενό τοίχο για να δημιουργήσετε μια μοντέρνα σύνθεση. *Οι βίδες στερέωσης δεν περιλαμβάνονται.*
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υψος: | 12 εκ |
| Width | 30 cm |
|---|---|
| Depth | 30 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 3.45 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

9×25×25 εκ
Σε απόθεμα
66×70×22 εκ, μοντέρνο, ματ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο

Ξύλο



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ανατολίτικο


Ξύλο


Ρουστίκ , βιομηχανικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Ξύλο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 6

Γωνιακό, ξύλο, ανατολίτικο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα